Çağalı Kıvamlı Çamaşır Suyu 30 LT

cgl55

Yeni

Yenilenmiş Formülüile Çağalı Ultra Yoğun Çamaşır suyu Temizlikte hijyen sağlar

170,00 TL

KULLANMA TALİMATI

    DOĞRUDAN KULLANIM:

       Klozetler: Klozet kenarı kıvrımının içine üst kısmından başlayarak sıkınız, 15 dakika beklettikten sonra fırçalayınız ve sifonu çekiniz.

   Mutfak/Banyo Lavabo Delikleri: Lavabo deliğine sıkarak kullanınız.

      Banyo Temizliği: Eldiven kullanarak ürünü bez ya da süngere Çağalı ultra yoğun çamaşır suyunu dökünüz, daha sonra küvet ve lavaboyu siliniz. Yüzeyi bol su ile durulayınız.

      Kesme Tahtası: Temizlemek ve hijyen sağlamak için çağalı ultra yoğun çamaşır suyunu üzerine dökünüz ve bol su ile durulayınız. 

   SULANDIRARAK KULLANIM:

     Yerler ve Geniş Yüzeyler: 5 lt suya 60 ml(4 kapak) çağalı  ultra yoğun çamaşır suyunu ekleyerek yüzeyi siliniz.

     Bulaşık Bezleri ve Süngerler: Yarım kova suya 30 ml(2 kapak) çağalı ultra yoğun çamaşır suyunu ekleyerek bez ve süngerlerinizi 45 dakika bekletiniz ve durulayınız

  ÇAMAŞIRLARDA KULLANIM: 

        Çamaşırlarınızı beyazlatmak ve leke çıkarmak için 5 litre suya 30 ml(2 kapak) eultra yoğun çamaşır suyu ekleyiniz, iyice karıştırınız, 45 dakika bekledikten sonra durulayınız ve deterjan ile normal yıkamanıza devam ediniz. Daha yoğun kirler için 45 ml(3kapak)  ultra yoğun çamaşır suyu ekleyiniz. Uzun süre bekletecekseniz kullanım miktarını yarıya indiriniz.

Otomatik Makinede: Beyaz çamaşırlarınızı makineye yerleştiriniz. Ön yıkamalı bir program seçiniz. Ana yıkama gözüne deterjanı koyup makinenizi çalıştırınız. Makineniz su alırken 1,5 çay bardağı(127,5 ml) çağalı ultra yoğun çamaşır suyu ön yıkama gözüne dökünüz.

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Bir Yorum Yaz

Çağalı Kıvamlı Çamaşır Suyu 30 LT

Çağalı Kıvamlı Çamaşır Suyu 30 LT

Yenilenmiş Formülüile Çağalı Ultra Yoğun Çamaşır suyu Temizlikte hijyen sağlar

Bir Yorum Yaz

Bu kategorideki diğer ürünler